Bebek Çikolatası

Bebek Çikolatası

Bebek Çikolatası

Adını duyduğumuzda bile bizi mutlu eden çikolatanın bilindik en eski hikayesi Mayalara dayanmaktadır. Mayalar kakao çekirdeklerini keşfedip şimdikinden çok farklı olan bir kakaolu içecek üretirler. Kaşifler vasıtasıyla bu içecek yayılır ve farklı maceralardan geçerek günümüzdeki karşı konulamaz lezzeti ile bizi cezbeden çikolata ortaya çıkar.
Tatlı yiyelim tatlı konuşalım düsturunu benimsemiş bir millet olarak çikolata hepimiz için önemli bir yerdedir. Kız isteme çikolatası , misafirliğe giderken ‘elimiz boş gelmedik’ çikolatası , hasta ziyaretinde ‘geçmiş olsun’ çikolatası, bebek görmeye gelenlere ‘ hoş geldin bebek’ çikolatası  gibi bilimum hayırlı olsun kutlamalarının şahididir çikolatalar.

Son yıllarda tüm özel günlerde kişiye özel olarak hazırlanan isimli çikolatalar tercih edilmekte. Dağıtacağımız hediyelerin bize özel olması küçük ama hoş bir detay. Hayal Sepetim bu konuda devreye giriyor ve ‘Tam Hayalindeki Gibi’ diyerek hayalinizi gerçekleştiriyor.

Yeni doğan bebeklerinizin ziyaretine gelen sevdiklerinize hastane odasında, mevlidinde veya evinizde ikram edebileceğiniz özel tasarım çikolatalar için Hayal Sepetim ekibiyle iletişime geçerek istediğiniz modeli anlatabilir ve sizin için hazırlanan tasarım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yaparak en güzel sonucu elde edebilirsiniz.

Doğumuna az bir süre kalan anneler bebeğine kavuşmanın tatlı heyecanını yaşarken bir yandan hediyelik seçme konusunda araştırmalar yapıyorlar. Ve bir çok annemizin tercihi isimli bebek çikolataları oluyor. Erkek bebek çikolatası ve kız bebek çikolatası ile birlikte satın alabileceğiniz pek çok hediyelik seçeneği Hayal Sepetim’de mevcut.

Dağıtacağınız tüm hediyeliklerde seçtiğiniz konsept bütünlüğünü sağlamak adına hepsini aynı yerden almak ve aynı tasarımı kullanmak çok önemli. Bu sayede her bir parça birbiriyle uyumlu olacak mı ya da aynı zamanda hepsi gelecek mi diye endişe etmenize gerek kalmıyor.

Erken doğum sürpriziyle karşılaşıp hediyeliklerini daha hazırlayamayan annelerimiz de hiç üzülmesin , Hayal Sepetim aynı gün içerisinde siparişinizi kargolayarak imdadınıza yetişiyor

Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz: https://hayalsepetim.com/

Kadife kutu bebek çikolatası

Comments (1)

  • Hayri cevap

    Bebegimin ilk cikolatasi hayalsepetimden. Lezzetli Kaliteli Hizli Kargo

    21 Kasım 2022 , 18:01

Yorum yap

E-mail adresiniz yorumda görünmeyecektir. Lütfen E-mail adresinizi yazınız.

Sohbete Başla
Merhaba👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?